KLIMATIZACE

Společnost Brunner Elektro se dlouhodobě specializuje na montáž a servis chladicích a klimatizačních zařízení. Naše působnost není omezena, zakázky provádíme ve firemních objektech, ale i soukromých domech a bytech. Na základě dlouholetých dobrých zkušeností se zaměřujeme zejména na dodávku, montáž a servis klimatizačních jednotek Toshiba/Samsung. Zařízení TOSHIBA/SAMSUNG totiž trvale patří k absolutní špičce v oboru klimatizace, vykazují dokonalou funkčnost a velmi nízkou poruchovost.

Jsme rodinná firma, velmi flexibilní a rychlá. Za kvalitu, rychlost a výhodné ceny ručíme svým dobrým jménem. Provádíme opravy, údržbu a pravidelné preventivní kontroly, které zahrnují čištění filtrů a výměníků klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a chladicích zařízení. Dále realizujeme i revize protipožárních klapek a kompletní servis vzduchotechnických zařízení. Jedním z důkazů našeho důkladného a profesionálního přístupu je i skutečnost, že při servisu a údržbě používáme výhradně čisticí prostředky vyvinuté speciálně pro výměníky klimatizačních a chladicích systémů.

Máme za to, že svěřit se do rukou profesionální firmě, která má dlouholetou praxi a je dokonale transparentní, se našim zákazníkům vyplácí. Budeme potěšeni, rozšíříte-li jejich řady.

Brunner Elektro s.r.o.
Ke Skále 61
434 01 Most-Rudolice
Česká republika

IČO: 25478001
DIČ: CZ25478001

Jsme držitelem mezinárodního certifikátu.

© 2021 BRUNNER ELEKTRO S.R.O.